fbpx
   

За оборудки з чужою карткою судитимуть житомирянина

Кримінал | 11:42, 30.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Днями слідчі Житомирського районного управління поліції завершили розслідування крадіжки картки та заощаджень з неї у жителя обласного центру. 

Улітку до Житомирського районного управління звернувся 48-річний житель обласного центру із заявою про зникнення заощаджень з банківської картки. Про це заявник дізнався під час відновлення викраденої картки у фінансовій установі.

Оперативники кримінальної поліції у результаті низки розшукових дій встановили, що до крадіжки причетний 40-річний житомирянин. Зрозумівши, що доступ до рахунку ніяк не обмежений, він протягом одного дня через безконтактні розрахунки в магазинах задовольняв власні потреби. Загалом витратив понад 15 тисяч гривень, а потім викинув картку.

Після необхідних процесуальних дій слідчі повідомили чоловікові про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1, ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) КК та ч. 1 ст. 357 (Викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток…). Нині досудове розслідування завершено, обвинувальних акт щодо чоловіка скеровано до суду.

Відповідно до чинного законодавства за сукупністю вчинених правопорушень обвинуваченому може загрожувати покарання від арешту терміном до 6 місяців до 5 років позбавлення волі.

Головне управління Національної поліції в Житомирській області