fbpx
   

З початку року на Житомирщині поліція зафіксувала понад 400 випадків неналежного виховання дітей

Cуспільство | 11:34, 2.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Серед інших правопорушень, учинених дорослими відносно неповнолітніх – більше 60 фактів доведення дітей до стану сп’яніння. За всіма викритими випадками відносно дорослих осіб складені адміністративні протоколи.

Профілактика та припинення протиправних діянь відносно дітей збоку батьків, осіб, які їх замінюють, інших дорослих або ж однолітків – один із напрямків діяльності ювенальних інспекторів поліції Житомирщини.

У поточному році працівники територіальних підрозділів поліції області задокументували понад пів тисячі адміністративних порушень, учинених дорослими відносно дітей. 410 правопорушень із цієї кількості пов’язані з неналежним виконанням батьками обов’язків по вихованню дітей. Це виражалось у недогляді, незабезпеченні неповнолітніх нормальними для життя і розвитку умовами, що призвело врешті або до погіршення стану їх здоров’я, або до втеч з домівки. 61 адмінпротокол стосується доведення неповнолітніх до стану сп’яніння, – повідомила керівник підрозділу ювенальної превенції Наталія Гончарук.

За результатами роботи ювенальних інспекторів у шкільному середовищі зафіксовані 4 факти систематичного цькування дітей у навчальних закладах (булінгу). Усі вони відображені у відповідних адміністративних протоколах.

Нагадаємо, у січні у Ружинській громаді поліція притягнула до відповідальності батьків восьмикласниці за булінг її однолітки.

24 лютого правоохоронці склали адмінпротоколи про таке правопорушення відносно батьків підлітка і керівника навчального закладу у Житомирському районі.

Правоохоронці закликають дорослих громадян не ігнорувати власні зобов’язання по вихованню дітей. Не порушуйте закон самі і не привчайте неповнолітніх до зневажання його норм. Не забувайте, що поліція покликана оберігати молодь від правопорушень і злочинів, однак створення нормальних умов для життя і розвитку дітей – прямий обов’язок їх батьків.

Головне управління Національної поліції в Житомирській області