fbpx
   

З 1 липня у Житомирі скасують часові обмеження для пільгового проїзду у громадському транспорті

Cуспільство | 15:29, 18.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Із 1 липня будуть скасовані часові обмеження для пільгового проїзду у громадському транспорті Житомирської міської територіальної громади.

Відповідне рішення прийнято під час засідання виконавчого комітету міської ради, у зв’язку зі зниженням рівня захворюваності на COVID-19 у Житомирі та віднесенням міста до «зеленої» карантинної зони.

«Ми внесли зміни в рішення виконавчого комітету міської ради від 22.05.2020 №578 “Про введення обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади” і виключили пункт, що передбачає здійснення пасажирських перевезень без застосування пільг у період до 10:00 год та після 16:00 год. З 1 липня пільговий буде відновлено без обмежень у часі», – зазначає заступник міського голови Олександр Шевчук.

Відповідно до карантинних обмежень, що діють на територіях з «зеленим» рівнем епіднебезпеки, перевезення пасажирів у громадському транспорті здійснюються лише в межах сидячих місць та у засобах індивідуального захисту.