fbpx
   

Юлія Єлістратова виступила на етапі Кубка світу в Італії

Спорт | 14:22, 2.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Найсильніша триатлетка України Юлія Єлістратова продовжує свою цілеспрямовану підготовку до Олімпійських Ігор, у тому числі й через змагальну практику.

Про це повідомляє Федерація триатлону України.

Минулими вихідними житомирянка виступила на етапі Кубка світу в італійському місті Арзачена з призовим фондом у 60000$. Для українки це був другий у сезоні Кубок світу, і в Італії ми знову побачили в дії її феноменальну бігову швидкість.

Як згодом зізнається сама Єлістратова, їй дуже сподобалася траса в Арзачені й вона обов’язково повернеться сюди у прийдешніх сезонах. У компанії найсильніших триатлеток планети, Юлія доволі непогано подолала плавальний етап, закріпилася в межах ТОП-20 і, як для спринтерського формату, забезпечила собі доволі обнадійливі перспективи на гонку. Однак, не маючи станом на зараз необхідної велопідоготовки, Єлістратова дещо розгубила свою перевагу на другому етапі. А справжнім викликом для українки став заключний, біговий сегмент. На третьому виді ми знову побачили ту фантастичну бігову швидкість, яку Юля демонструвала упродовж усього олімпійського циклу. Житомирянка показала шостий час на бігу, що дозволило їй фінішувати на підсумковій 22-й позиції Кубка світу.