fbpx
   

Якими будуть обмежувальні заходи на Поминальний тиждень у Житомирі?

Cуспільство, Здоров'я | 14:48, 29.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Виконавчий комітет прийняв рішення, яким рекомендував керівникам установ, підприємств та організацій та населенню громади проводити прибирання та відвідування могил на цвинтарях з 29 квітня 2021 року у кількості не більше 3-х осіб біля однієї могили та за наявності засобів захисту.

Для уникнення масового скупчення людей, мешканцям громади рекомендовано за можливості утриматись від відвідування цвинтарів 9, 10, 11 та 16 травня, у період поминальних днів.

Під час прибирання та відвідування могил заборонено вживання алкогольних напоїв та споживання їжі.

Зміни внесуть до руху громадського транспорту. 9 травня з 07:00 до 19:00 год. по шосе Західному буде припинено рух транспорту, окрім транзитного, вантажного, спеціального транспорту та автомобілів, задіяних у обрядах поховання. Кінцевими зупинками автобусного маршруту №44 буде визначено «Гідропарк», маршруту №11 – перехрестя вулиць Соснова та Героїв Базару.

Охорона публічного порядку та контроль за дотриманням карантинних обмежень громадянами на Корбутівському та інших цвинтарях буде забезпечено силами поліції, національної гвардії та муніципальної інспекції Житомирської міської ради. Контролюватиметься також дотримання субʼєктами господарювання вимог недопущення стихійної торгівлі на цвинтарях.

З 09:00 до 18:00 годин в районі Корбутівського цвинтаря чергуватимуть бригади екстреної медичної допомоги та підрозділи пожежної охорони.