fbpx
   

Як у Житомирі святкуватимуть Івана Купала?

Події | 13:26, 30.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

6 липня у гідропарку в Житомирі відбудуться гуляння до свята Івана Купала. У 2020 році святкування не проводили через Covid-19, наразі всі міста України у зеленій зоні, тому цього року у Житомирі від проведення свята відмовлятися не планують.

«Свято Івана Купала є народним та обрядовим дійством. Це свято припадає на день літнього сонцестояння, а тому символізує народження літнього сонця Купала. Цього року свято планується провести 6 липня на території гідропарку з 14 до 22 години. У програмі заходу передбачається алея майстрів народної творчості, майстер-класи з плетіння дівочої коси, костюмовані активні локації, фотозони, фестиваль фарб холі, зони для відпочинку родин та дозвілля дітей. Також Back to Back DJ’s Show, фаєр-шоу та проекційне шоу», — розповідає начальниця управління культури міської ради Ілона Колодій.

На святкування з міського бюджету планують витратити від 30 до 50 тис. грн.

«Минулого року ми нічого не робили, тому що ми були у червоній зоні. В цьому році ми будемо мінімально робити програму для того, щоб люди трошки відпочили та відчули свято. До 30-50 тис. грн, не більше», — зазначає Ілона Колодій.

Транспорт у цей день в районі гідропарку працюватиме до 23 години.

Житомир.info