fbpx
   

Воїни 30-ї бригади завітали до луганського військового ліцею

Армія | 13:14, 13.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

З нагоди Дня Сухопутних військ Збройних Сил України воїни бригади завітали до вихованців Луганського обласного ліцею із посиленою військово-фізично підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії».

Про це повідомила пресслужба 30-ї окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького.

Ми розуміємо як важливо виховувати молодь в дусі патріотизму, — каже заступник командувача ОТУ «Північ» з морально-психологічного забезпечення полковник Ярослав Пистун, – Тому в день свого професійного свята вирішили розказати про свою службу в Сухопутних військах та запевнити в тому, що наші Збройні Сили — непереможні.

Розпочався захід зі спільного покладання квітів воїнів Об’єднаних сил та кадетів до монументу загиблим українським воїнам у Рубіжному. Монумент встановлений в пам’ять воїнів, які 22 травня 2014 року під час першого бою 30 бригади загинули за Україну.

Ці молоді та повні сил хлопці віддали свої життя в 2014-му за те, щоб окупанти не хазяйнували на нашій землі. Сумно, що їх вже немає серед нас і що на Сході продовжують гинути інші армійці. Своїми діями та вчинками ми маємо продемонструвати, що ворог не пройде і перемога буде за нами, — зауважив під час вшанування загиблих воїнів начальник ліцею бригадний генерал Валерій Ємбаков.

Далі, вже на території військового ліцею перед ліцеїстами виступив офіцер бригади підполковник Євген Панькін.

21 рік тому я мав честь бути випускником саме цього навчального закладу. Два роки навчання тут дали мені таку стартову швидкість росту по службі, що й зараз не стихає. Знайте, що Сухопутні війська були та знаходяться на передових позиціях проведення АТО/ООС. Служити в нас означає виконувати цікаві та відповідальні завдання, — розповів випускник Луганського обласного ліцею із посиленою військово-фізично підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» 2001 року підполковник Євген Панькін.

Пізніше воїни бригади ознайомили юнаків із зразками стрілецької зброї, що використовувалися у попередніх збройних конфліктах та вже під час російсько-української війни.

Після короткого екскурсу в історію та доведення тактико-характеристик, армійці дозволи юнакам потримати зброю в руках і сфотографуватися.

Аби зміцнити дружбу кадетів із військовими на базі спортивного комплексу провели спортивні змагання між двома командами із волейболу, настільного тенісу та стрільби із пневматичної зброї.

У перервах між видами змагань хлопці активно ставили питання гостям про їхні успіхи на полі бою, бойові стрільби чи водіння бойових машин.

Більшість наших офіцерів є випускниками військових вишів, розташованих у Львові та Харкові. Тож кадети цікавилися їхнім курсантським життям і перспективами просування по службі після випуску. Ми всім порадили добре вчитися та повідомили, що, незалежно від військової спеціальності, офіцер має бути лідером в колективі і зразком в усьому. Також ми побажали їм ніколи не здаватися і впевнено йти до перемоги в усьому, — пояснив підполковник Євген Панькін.

Наприкінці даного уроку мужності довжиною в день, відбулося нагородження за участь у спортивних змаганнях.

Так, у всіх трьох видах команди воїнів-піхотинців посіли перші місця. Проте у нагородженнях за особисті спортивні успіхи було чимало й кадетів випускного курсу.

Почесні грамоти переможцям вручив полковник Ярослав Пистун.

Нам — військовим було дуже приємно знаходитися серед таких славних козачат. Вірю, що всі кадети успішно закінчать військовий ліцей і оберуть для себе вірний життєвий шлях. Приємно було побачити в очах юнаків яскраві вогники патріотизму та рішучості, що є головними рисами Українських воїнів. – насамкінець зазначив полковник Ярослав Пистун.