fbpx
   

Воїни 30 ОМБр вдосконалювали навички стрільби з СПГ-9

Армія | 17:42, 15.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомляє 30 окрема механізована бригада ім. князя Костянтина Острозького.

“Сучасні бойові дії характеризуються масовим застосуванням бойової техніки, великою різноманітністю вогневих завдань та застосуванням широкого спектру броньованих вогневих засобів, з’явлення їх на короткий час та значна рухомість цих цілей. Одним із надійних засобів для ураження броньованих цілей та живої сили противника є станковий протитанковий гранатомет СПГ-9” – йдеться у повідомленні.

Тож цього разу воїни 30 окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького вдосконалювали навички стрільби з СПГ-9, або ж на слензі військових «Сапог». Бойові стрільби виконали всі розрахунки гранатомету прямою наводкою на відстані 800 м по цілі – «умовний ворожий танк», що з’являється два рази по 20 с.
Робота налагоджена, кожний розрахунок знає свою роботу: хто заряджає, хто підносить гранати, а хто стріляє і спостерігає. Це й не дивно, адже воїни неоднарозово застосовували цю зброю на передових позиціях. Попри високий рівень злагодженості розрахунків, вони постійно вдосконалюють свої навички.

СПГ-9 є грізною зброєю, надійною, ефекивною та простою в обслуговуванні. У позиційній війні без неї не обійтись, вона вражає бронетехніку і танки бойовиків, а також живу силу противника. Характер місцевості на передовій та характеристики СПГ, дозволяють ефективно знищувати противника, вони бояться його як вогню, – розповідає старший солдат Владислав Повар.

З поставленими завданнями бійці справились та показали високий рівень підготовки до виконання завдань.