fbpx
   

Володимир Литвин: Зі святом, яке має бути з нами щоденно

Cуспільство | 08:53, 8.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

ЗІ СВЯТОМ, ЯКЕ МАЄ БУТИ З НАМИ ЩОДЕННО

Оселя, кухня, діти – так більшість чоловіків бачить місце жінки у їх житті.

І раз на рік – 8 березня – «спокутують» свої гріхи перед ними. Красивими словами і навіть показовими благородними вчинками.

Звісно, демонстрація поваги, уваги, любові та відданості до Жінки – це добре. Проте головне, щоб вона стала змістом думання і такої ж повсякчасної поведінки Чоловіків. Щоб була рівність! Усвідомлена! Без егоїстичної демонстрації принципової байдужості до того, чим живе і ким покликана бути прекрасна половина людства.

Усім – всепоглинаючої любові та натхненної долі!

ДЛЯ БАЖАЮЧИХ: ЯК НАМАГАЛИСЯ «ОЩАСЛИВИТИ ЖІНОК», АБО ЩО БУЛО, ТЕ БУЛО

У грудні 1917 р. Ленін підписав низку декретів, які докорінно змінювали становище жінок та їх відносини з чоловіками (фактична відміна інституту шлюбу та покарання за переривання вагітності).

Так почалася сексуальна революція. Адже за Енгельсом домінування чоловіків – це «класове гноблення», чоловік – це «буржуй», а жінка – «пролетарій». Відтак сексуальне вивільнення покликане було дати жінці оплачувану роботу, а турботу за дітей мала взяти на себе держава.

Ключову роль у запровадженні марксистського фемінізму зіграла О.Колонтай – сповідниця вільної любові. У книжці «Нова мораль і робітничий клас» (1919 р.) вона проводила думку, що секс без зобов’язань покликаний прищепити жінкам навички їх індивідуальності. А з часом сім’я мала зникнути.

Декрет від 16 грудня 1917 р. дозволив розривати шлюб з причин несумісності характерів. Достатньо було поштового повідомлення. Це був перший такого роду правовий акт у світі.

Завдячуючи більшовикам, стверджувала Колонтай, тепер задовольнити сексуальні потреби буде просто, як випити стакан води.

Влітку 1918 р. у Москві було видано декрет про усуспільнення дівчат і жінок. У Володимирі проведено реєстрацію жінок у віці 18-32 років, чоловікам почали видавати талони на «користування» ними.

На першому з’їзді комсомолу було прийнято статут, за яким на кожного комсомольця і комсомолку покладалось зобов’язання задовольняти сексуальні потреби товаришів.

По країні прокотилась хвиля зґвалтувань пролетаріями дівчат зі старих еліт.

У 1923 р. 50% дітей у Москві народжувалось поза шлюбом. Нормою стали підліткові вагітності, а також венеричні захворювання.

Більшовики планували узяти всіх дітей під опіку відразу після їх народження, вилучивши їх у батьків та розмістивши їх у яслах.

Ясла й дитячі будинки мали стати кузнями комунізму. На практиці це обернулось масовою безпритульністю.

Декретом від 18 листопада 1920 р. жінки отримали можливість безоплатно переривати вагітність. Це був перший такого роду закон у світі. У 1928 р. 41% вагітностей закінчувались абортами, а в 1934 р. – вже 72%. В країні була створена свого роду культура абортів.

В річницю прийняття декрету про відміну шлюбу (грудень 1918 р.) у Москві відбувся парад лесбіянок, який Ленін зустрів з великим піднесенням. У моду увійшли жіночі наряди із взуття та сумочок. І все! До речі, про це писав у своєму щоденнику Булгаков.

Наприкінці 1920-х більшовицьке керівництво отямилось, почало обмежувати сексуальну свободу. У 1936 р. заборонили аборти та ускладнили процедуру розірвання шлюбу. Проголошена рівність чоловіків і жінок для останніх залишилась гаслом. Більше того: вони почали займатись важкою фізичною працею і продовжували тягнути на собі домашні справи. Спроби зруйнувати інститут сім’ї не увінчались успіхом. Та й зробити це було неможливо.

Однак більшовицька сексуальна революція надихнула феміністок та «спеціалістів по сексу» з інших країн. У 1920-х рр. вони масово відвідували СРСР для вивчення «досвіду». У 1960-х рр. сподвижники цього руху стали ідолами бунтівної молоді.