fbpx
   

Володимир Литвин: Закликаю, попри усі розбіжності, стати єдиною громадою

 Поділитися

Поділитися в

Звернення у формі відкритого листа до Зеленського (а також паперові листи йому і прем’єру) спрацювали. Можливо, через те, що проблема із забезпеченням міськрайТМО медичним киснем набула публічного розголосу. Ліміт на кисень до кінця року збільшили до 1500 балонів.

Вдячний усім, хто долучився до цієї теми своєю підтримкою. Ви показали, що з реакцією громадськості влада має рахуватись. Водночас спокійно (наскільки це може бути) поставився до тих, хто навіть у цьому сходив жовчю і продемонстрував якусь патологічну ненависть.

З цього приводу можна лише поспівчувати тим, хто використовує соціальні мережі так, як раніше молоді люди в період дозрівання описували паркани.

Раджу не накидати на інших своє єство, яке базується на тому, що коли б ви обіймали високі посади, то вкрали б все, що можна вкрасти. Не всі такі, не підганяйте інших під свою психологію та свою ущербність.

Щоб надати вам нову поживу для зловтіхи і розпускання слини, скажу й таке: не очікуючи, коли заворушиться влада, ми, зважаючи на надзвичайно складну ситуацію, закупили додатково для міськрайТМО 3 кисневих концентратори, 5 рекультиваторів бактеріологічних (очищення повітря), безконтактні термометри і пульсометри. Розвінчувачі: подбайте хоча б «масочку» для тих, хто цього потребує. А тоді вже будете слинити і ялозити усілякі дурниці.

Ще один момент, який має нас насторожити, і навіть об’єднати: на засіданні обласного штабу по боротьбі з «ковід-19» прозвучала ідея повністю перепрофілювати Новоград-Волинську міськрайТМО у коронавірусний заклад. Зрозуміло, що цього допустити не можна. Пояснювати чому – гадаю, немає потреби.

Давайте спрямуємо всю енергію для недопущення чогось подібного. Тим більше, що ця страшна хвороба не діє вибірково і може чатувати на кожного.