fbpx
   

Володимир Литвин відвідав Новоград-Волинський, Ємільчино і Коростень

Cуспільство | 12:15, 1.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

Наш земляк Володимир Литвин вкотре під час війни приїхав на Житомирщину. Відвідав кілька населених пунктів, поспілкувався з військовими та місцевим населенням про страшні наслідки повномасштабного вторгнення. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Вкотре тиждень на рідній землі – Житомирщині. У Новограді-Волинському передав від фонду “Майбутнє Полісся” ще один автомобіль для наших військових.

У Ємільчино доставив одяг, взуття, ковдри і засоби гігієни. Лише за офіційними даними, селище прийняло понад 2,5 тис. біженців. Отже, потреба в усьому велика.

Побував у Коростені, який зазнав значних руйнувань від ворога. Зокрема, зруйновано 64 приватні будинки. Суттєвої шкоди завдано інфраструктурі.

Є жервти. Так в одному з будинків 2,7-річна дитина отримала страшне поранення – втратила ніжки. Лікарям вдалося врятувати її життя.

Це результат “виважених і точних ударів російської армії по військовий обʼєктах”, прощення яким не може бути, на дивлячись на будь-які умови миру.

З міста евакуювалось 65% населення (із 74 тис.). З відомих причин в ньому залишилося багато літніх і самотніх людей. Постало багато проблем із їх забезпеченням та доглядом за ними. Дечим допоміг.

Для територіальної оборони міста вручив від нашого фонду автомобіль.

Вражає стійкість, витримка і віра в перемогу жителів історичного Коростеня”, – повідомив Володимир Литвин.