fbpx
   

Володимир Литвин: Страшенно далекі вони від народу

 Поділитися

Поділитися в

Лише здивування, гнів й обурення викликає те, чим живе та переймається українська влада в центрі. Посилаючи відповідні сигнали на місця. Дезорієнтуючи таким чином тих, на кому ще сяк-так ще все тримається.

Україну, як мокрим рядном, накриває пандемія. Медики криком кричать про відсутність найнеобхіднішого. Зокрема, фахівців та медичного кисню. Тестування «доступне» лише за гроші. Інакше залишається страждати у чергах.

А, наприклад, прем’єр теревенить, що все відбувається штатно. Що, виявляється, «європейці беруть з нас приклад». І торохтить про рівні зарплат та пенсій аж до 2050 р. Хоча мало хто при такому урядуванні доживе до того жалюгідного мінімуму за 30 років. На додаток до цього стверджує, що дефіцит держбюджету на 2021 р. – це майже добре. Бо в Європі гірше. Питання: де він побачив це гірше? Хто йому це навіює? Чи це вияв власного невігластва?

Президент заговорив про необхідність розробки програми «Здорова нація». Тоді як людей потрібно рятувати зараз. До того ж, якщо мені не зраджує пам’ять, вже були такі дві подібні програми, які залишись на папері. Виходить, що головне – демонстрація фонтану ідей.

«Слуги» торочать про перемогу над народом на місцевих виборах.

Рукотворну «конституційну кризу», схоже, вже подолали й забули про неї. Можливо, з огляду на те, що, виявляється, іншим інститутам влади не довіряють значно більше, ніж КС.

Країна в глибокому трансі, влада – в ейфорії від своїх «здобутків», випромінює оптимізм помножений на нахрапистий дилетантизм, таке собі державне аматорство.

З неї як з гусака вода. Бо в українській практиці безпорадність та безвідповідальність у владі, як правило, не карається позбавленням влади.

Залишається одне: добре запам’ятати цих «героїв» у владі. Та знову нагадати І.Франка: “Політика – то не балакання на празниках та соборчиках! Вона вимагає не тільки вправного язика і міцних грудей, але також відважного серця, сильного характеру і завзяття і того духу незалежності, якого у нас цілими віками вбивали і притлумлювали різні чинники».