fbpx
   

Володимир Литвин: Невже запахло виборами?!

 Поділитися

Поділитися в

НЕВЖЕ ЗАПАХЛО ВИБОРАМИ?!

Уряд, який досі не спромігся навіть на обов’язкове рішення щодо індексації пенсій (до речі, ним він знехтував минулого року), раптом завів мову про повернення вкладів СРСР. А це – 132 млрд. гривень (не інфляційних). Утім, не сказав коли і в якому обсязі.

Нагадаю: це обіцяв В.Ющенко у 2004 році, про вклади говорила Ю.Тимошенко на парламентських виборах 2007 року (правда, вона почала виплачувати «Юліну тисячу»). Повернути їх обіцяв В.Янукович у 2010-му.

Схоже, знову можна говорити про передчуття політичних кампаній. І упереджену дію, щоб ніхто з конкурентів влади не перехопив привабливої теми. Відтак, заздалегідь стартанули з формуванням чергового / позачергового порядку денного. Розуміючи, що люди все ще сподіваються і чекають на повернення своїх кровних…

Тоді як інші пострадянські республіки без цього знаходили способи вирішення такої ж проблеми.

Оскільки вже ця влада нагадала про неї, варто запропонувати їй і підходи до її реального вирішення. Зокрема, за рахунок:

– коштів від приватизації;

– доходів від грального бізнесу, який вона ж легалізувала;

– зарахування заощаджень громадян на їх комунальні платежі.

Давайте усім миром будемо підказувати владі такі та інші механізми виконання нею ж запропонованого повернення наших грошей. І не будемо вчергове купуватися на чергові обіцянки.

Бо «Вкраїна бачила не раз,
як тії закоханці
надвечір забували все,
про що співали вранці…»
Леся Українка