fbpx
   

Володимир Литвин: Можна робити це вже зараз. Чого тягнути

 Поділитися

Поділитися в

В інтерв’ю ВВС президент Зеленський заявив про можливість досягнення миру на Донбасі шляхом переговорів з главою РФ Путіним. «Україна, – переконує він, – готова слідувати за установками Мінського процесу, але не йти на поступки, що диктує країна-агресор Росія».

Український президент вірить, що зможе заключити мирні угоди з Путіним, які повернуть всі окуповані території, включаючи Крим.

Його одразу ж осадив прес-секретар російського лідера: «проблеми Криму не існує, вона не може існувати у межах відносин Росії з будь-якими країнами».

Щодо Донбасу – це можливо. Але порадив: «Читайте мінські домовленості». Тобто виконуйте те, що підписали і у тій послідовності, як підписано.

Зрозуміло, що Зеленському чинити так не дозволять внутрішні сили в Україні. Відтак варто думати вже зараз про виконання обіцянки – готовність скласти повноваження президента України: «Якщо не зможу закінчити війну, отже, потрібно, щоб прийшла інша людина, яка спроможна закінчити цю трагічну історію між нашими країнами».

Особливо на фоні ще однієї заяви: «Ми йдемо у НАТО… А членство в НАТО – це важливий сигнал Російській Федерації…». Сигнал чого?

Напевно, у тому плані, що до ніякого миру в осяйній перспективі ми не прагнемо. Зате ура-патріотам підіграли і миролюбність вкотре продемонстрували.

Цікаво, а бодай подумали над тим, як черговий «похід» у НАТО відгукнеться в серцях жителів Донбасу і Криму, яких у такий спосіб «навертають» до України? Як це буде зшивати країну і допоможе повернути її цілісність?