fbpx
   

Володимир Литвин: Кому ще приготуватись?

 Поділитися

Поділитися в

Новина, або кому ще приготуватись?

Ні, «Новина» не за В.Стефаником, що «Гриць Летючий утопив у ріці свою дівчинку». А старшу пожалів і відправив на можливе прислуговування… відомо кому (нагадування для тих, хто вивчав це оповідання у школі).

А надзвичайна новина у тому, що до цього часу (за винятком історії Л.Кравчука з телеканалом «Гравіс») ніхто не наважувався / не вважав за можливе демонстративно, виклично і зухвало порушувати основні конституційні засади. Те, що тримає Україну як державу.

Тепер цю практику поширено на ЗМІ – припинено діяльність трьох інформаційних каналів.

Звісно, правда і критика, особливо, коли вони з перехлестом і не завжди коректна, мало кому подобаються. Особливо тим, хто увірував у своє виняткове покликання. До того ж розраховує на заохочення від «старших товаришів». Їх відчайдушне прагнення дозволяє нехтувати усім.

Хто на черзі? Кому приготуватись? Першочергово тим інформресурсам, за якими політики з рейтингом, що дозволяє скласти конкуренцію на чергових / позачергових виборах. Тому ж П.Порошенку. Тим більше, що підступи до його каналів вже були.

Іншим належить присмиритись. Особливо з огляду на «винахід» влади – санкцій України щодо українського громадянина. Самі додумались чи підказали? Не важливо. Важливо, що олігархи замислились.

Як би там не було, звітувати вже є чим. І сподіватись на знаки уваги у будь-яких їх виявах…