fbpx
   

Володимир Литвин допомогає землякам

Cуспільство | 08:38, 29.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

Володимир Михайлович Литвин — український політик, екс-голова Адміністрації Президента, двічі екс-голова Верховної Ради, доктор історичних наук, професор, дійсний член Національної академії наук, голова Народної партії та Герой України.

26 січня 2021 року, в рамках благодійного візиту, на чолі фонду “Майбутнє Полісся”, Володимир Михайлович відвідав чотири населених пункти, а саме: смт. Брусилів, м. Коростишів, м. Житомир та смт. Довбиш.

Це уже другий візит Володимира Михайловича в смт. Брусилів з березня 2020 року, адже в період першого строгого локдауну, громада першою звернулась до нього за допомогою. За період пандемії, фондом Литвина “Майбутнє Полісся” була надана допомога Брусилівській ЦРЛ, Брусилівському центру первинної медико-санітарної допомоги та Брусилівському центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, що включила в себе: респіратори, захисні рукавички, маски та комбінезони, халати, захисні окуляри та антисептики.

В м. Коростишів Володимир Михайлович відвідав Коростишівську ЦРЛ та привіз матеріальну допомогу, а саме: концентратори, захисні маски та костюми, пульсоксиметри та антисептики. 

В смт. Довбиш Володимир Михайлович відвідав стаціонарне відділення для самотніх людей та привіз матеріальну допомогу, до якої увійшли: пульсоксиметри, антисептики, памперси, пеленки, борошно, цукор та захисні маски. Потрібно відмітити, що це не перший візит Володимира Михайловича, адже він регулярно підтримував відділення для самотніх людей в Соколові, яке згодом було розформоване по причині нестачі державного фінансування, а пацієнти перенаправлені у відділення в смт. Довбиш, який самостійно підтримує своє існування виключно на пенсійні кошти пацієнтів та благодійні внески від небайдужих.

В рамках поїздки Володимир Михайлович поспілкувався з місцевими представниками засобів масової інформації на різну тематику, а саме: тарифний геноцид та недолугість уряду в подоланні даної проблеми, про минуле в якості спікера Верховної Ради, про різноманіття законопроектів та їх марність в розрізі економічної ситуації, проблеми протидії пандемії, проблеми літніх самотніх людей, про поїздку в стаціонарне відділення для самотніх людей, про діяльність благодійного фонду “Майбутнє Полісся” і про плани на 2021 рік, про проблеми питної води на Поліссі та багато іншого.

Нижче приведена звітна таблиця матеріальної допомоги наданої благодійним фондом Литвина “Майбутнє Полісся” за 2020 рік.

Загальна к-ть предметів матеріальної допомоги благодійного фонду Литвина “Майбутнє Полісся”станом на 2020 рік та січень 2021 року по Житомирській області

апарати ШВЛ 2 шт
концентратори 42 шт
монітори пацієнта 2 шт
бактерицидні лампи 9 шт
пульсоксиметри 50 шт
апарати вимірювання тиску 48 шт
безконтактні термометри 8 шт
глюкометри 2 шт
захисні маски 16050 шт
респіратори 2400 шт
захисні окуляри 475 шт
шапочки захисні 51 шт
комбінезони захисні (багаторазового використання) 485 шт
бахіли 51 шт
рукавички захисні 9700 шт
халати одноразові 60 шт
дезінфікуючі засоби 580 літрів
памперси 120 шт
пелюшки 90 шт
цукор 2 мішки
борошно 2 мішки