fbpx
   

Володимир Литвин: До міністрів, які бідкаються про скромні зарплати, долучилася «спеціаліст по дітях низької якості»

 Поділитися

Поділитися в

Самореклама вертихвостки.

До міністрів, які бідкаються про скромні зарплати, долучилася «спеціаліст по дітях низької якості», вона ж голова Комітету ВР з питань соціальної політики Третьякова.

Скиглить, що для неї мало зарплатні і називає її суму 35 тис. гривень.

М’яко кажучи лукавить. Адже вона сягає майже 80 тис., включаючи 42040 гривень на виконання депутатських повноважень. Було б цікаво, якби вона розповіла про їх використання за призначенням. Які до того ж не оподатковуються і не підлягають декларуванню.

Як і щомісячні транспортні відшкодування на суму 7,5 тис. гривень. Тоді як голова Комітету забезпечується службовим автомобілем з водіями.

Додайте сюди ще 52550 гривень на помічників народного депутата. Щомісячно!

Це ж для «молодих» народних обранців, які ще не нажили різноманітних доплат. Про все інше просто промовчимо.

До речі, з 2014 р. посадовий оклад нардепа було зменшено до 6 тис. гривень. У 2019 р. цю норму скасували.

Питання: на кого розраховане подібне скиглення, коли навіть 35 тис. – це у сім разів більше за мінімальну зарплату в Україні?

Це вже не слуга народу. А як мінімум привілейований швейцар при державній службі.

Подібні плачі, схоже, замінили у них совість.

P.S. Позачергові засідання і навіть позачергова сесія 21 липня не повинні справляти враження великої роботи. Їх призначення переважно у тому, щоб пришвидшити проштовхування потрібних рішень.

Думаєте, для чого потрібна позачергова сесія? Для того, щоб вирішити «головне» питання – розблокувати підписання закону про гральний бізнес, зробленого під конкретних осіб і під заздалегідь визначені структури. Маскуванням для цього слугують інші питання, які накидали в порядок денний на цей день.