fbpx
   

Володимир Литвин: До форми та ще б змісту!

 Поділитися

Поділитися в

ДО ФОРМИ ТА ЩЕ Б ЗМІСТУ!

Україна побачила у новорічному зверненні продовження серіалу «Слуга народу» та Голобородька.

Треба віддати належне – сценарію, режисурі, вправній експлуатації дітей. Уміють! Що є, то є. Як би так займались країною.

Ціни не було б, а так манірні і награні віщування.

За перемоги видається те, що залишилось. Що ще жевріє не завдяки, а на противагу.

Майстерно обійдено, за допомогою натиску на емоції й сльозу, те, що хотіли б почути люди. Наприклад, як їм виживати за таких грабіжницьких тарифів. Це що, результат також «втрати нюху» попередньої влади. 300 тис. народжених – це добре. Але – у чому заслуга? А те, що Україна вимирає – це вже питання відповідальності. Невже невідомо, скільки померло у 2020 році?

Що дала красива, але порожня обгортка від цукерки, навантаження дітей «стереотипами», «корветами», «відсотками кредитів» і т.п.? Чи дорослі вже не сприймають подібні навіювання?

А як розуміти вкладені у дитячі вуста заклики: «поганих злочинців у в’язницю», «поборемо корупцію», «стоп ковід-19» і т.д.?

Якщо вже дітей «підірвали» ці проблеми через безпорадність влади, то чому вони заодно «не згадали» про ті ж комунальні платежі, загалом дорожчання життя? Чи все інше не є проблемою для їх батьків?

Якщо вустами дитини промовляє істина, то вона – істина, в усьому.

І щодо демонстрації двомовності. Не вперше. Виглядає це як визнання владою того, що мовна проблема спричинила конфліктні процеси, які призвели до втрати Криму і по суті війни на Донбасі. Якщо це так подається, то чому не усувається причина, а продовжується лінія попередників.

Бо «великої гордості і великої відповідальності» замало. Потрібні ще й адекватні дії, які б зшивали країну. Тоді й можна буде дивитися у вічі, а не в очі!

Явлені красивості, очевидно, розслабленому за святковими столами народу свою справу у новорічно-різдвяні дні зробили. А що далі?