fbpx
   

Володимир Литвин: Бюджет-2021, як ніколи, антинародний

 Поділитися

Поділитися в

БАГАТА ДЕРЖАВА, ЯКУ УТВОРЮЮТЬ БІДНІ ЛЮДИ – АБСУРД І ДЕРЖАВА НЕ МОЖЕ БУДУВАТИ СВІЙ ДОБРОБУТ НА БІДНОСТІ Й ОБДЕРТОСТІ СВОЇХ ГРОМАДЯН» (О.Довженко. Щоденник. 1941-1956).

Однак нинішня влада намагається довести, що це не так.. Наочне підтвердження – прийнятий вчора основний економічний закон держави на 2021 р. – бюджет. Він, як ніколи, антинародний: обіцяного перед місцевими виборами підвищення пенсій (мінімальна підвищиться лише до 1934 грн. Взагалі ПФУ бракуватиме коштів для їх виплат), мінімальних зарплат, зарплат вчителям і медикам не буде. Більше того, з 1 січня медперсонал фактично повернеться до рівня, що передував коронавірусу.

Різко зростатимуть тарифи на комунальні послуги – газ, електроенергію, воду, тепло. Збільшаться податки на нерухомість – будинки, квартири, землю. Субсидії будуть урізані.

Соціальні допомоги ляжуть на плечі платників податків. Податковий тягар на бізнес зросте.

Коштів на вакцинацію від ковіду передбачено обмаль. Більшості населення доведеться вакцинуватись за власний кошт.

Кожен українець повинен буде віддати 4 тис. грн. тільки на погашення державою відсотків за кредитами.

І т.д., і т.п.

Це бюджет колоніальної країни. У якій, щоб тримати у покорі народ, щедро фінансується лише колоніальна адміністрація.

Так, кожен депутат у ВР обійдеться народу у 2021 р. у 6 млн.грн. І це ще не «вечір». Видатки на президента зростуть на 39%, прокуратуру – 46%, ДВР – 67%, Державну фіскальну службу – 42%. Додайте сюди суди, поліцію, спецслужби – і отримаєте повну картину, властиву для поліцейської держави.

Запам’ятайте, хто вас так «ощасливив»:

Слуга народу – 225 депутатів

Батьківщина – 12

За майбутнє – 21

Довіра – 20

Позафракційні – 11

Їх об’єднали бюджетні потоки та хлібні посади, які вони, за домовленостями, роздерибанять між собою.

Це і є нова «ширка» – широка коаліція, яка повністю має нести відповідальність за наругу, вчинену по відношенню до народу. Гроші та посади знову переважили любов до українського люду, яку несамовито демонстрували на останніх виборах.

P.S. Тільки не кажіть, що так було завжди. Так – не було.

Краще почитайте О.Вишню про «чухраїнців»: – «дивацький нарід, що жив у чудернацькій країні». Але далі не погоджуйтесь з останнім рядком: «Нічого. Якось – то воно буде. Тьху!».