fbpx
   

Володимир Литвин: Уряд перекриває людям кисень грою з тарифами на комунальні послуги

 Поділитися

Поділитися в

Бандитський спосіб “ощасливити” жертву.

В есе «Політика і англійська мова», написаному у 1946 році, Джордж Оруелл зазначав: мова політики «складається, більшою частиною, з евфемізмів, безпідставних тверджень та цілковито каламутної розпливчастості…». В українських діячів вона помножена ще й на тотальну брехливість та цинізм у ставленні до людей.

Подивіться лише на те, що наговорили з приводу комунальних тарифів: спочатку радісно повідомили про можливість зменшити їх на 50%, після того кардинально підвищили.

Як тільки люди заворушились, знову заявили, що можна вийти на зменшення до 40-50% з істотно підвищеного тарифу. Після паузи оголосили новий вердикт: зменшення можливе з 1 лютого … аж на 3,2%.

Граються з людьми, як звір з жертвою – душать, потім попускають. І так до того моменту, поки не змиряться з неминучістю.

Уряд переживає, що «МВФ занепокоєний». МВФ, а не народ! Тому й проводить Шмигаль «конструктивні зустрічі» з МВФ щодо ціни на газ. Шукає з ним компроміс, а не з українським суспільством. А з людьми, що вийшли на вулиці, доручають розібратись СБУ. Вони що – терористи чи зазіхають на державний устрій?
14.01. на «сходці» урядовці на чолі зі Шмигалем та депутатські слуги виголосили радісну звістку для народу: зменшити ціну на газ з лютого на 3,2%. Максимально перед цим її підвищивши.

Це такий «бандитський» спосіб ощасливити: перекрити людині кисень, потім трішки попустити, дати дихнути… Далі – недалеко й до «стокгольмського синдрому», коли жертва починає співчувати своєму мучителю.

Зверніть увагу: про значне підвищення тарифів на електроенергію та воду ніхто вже й не говорить. Бо щасливі від обіцянки щодо газу?!

Зараз – момент істини: або народ змусить урядовців та нардепів рахуватись з ним, або зашморг на ньому буде остаточно затягнуто.

Красна ціна на газ власного виробництва не може перевищувати 5 тис. грн. А щодо електроенергії, то на комунальні потреби її повинні постачати АЕС. Відповідно не буде істотного зростання ціни.