fbpx
   

Вночі по Коростеню нанесли удар, – Житомирська ОВА

Війна | 10:56, 23.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

23 травня вночі в Коростені під час повітряних тривог пролунали три вибухи. Інформацію про це Суспільному вночі підтвердила заступниця міського голови Коростеня Наталія Чижевська. Згодом стало відомо, що по Коростеню нанесли удар.

За словами Наталії Чижевської, перші два вибухи пролунали під час нічної повітряної тривоги, котра тривала з о пів на другу ночі до десяти хвилин на третю ранку. Вибухам передували спалахи.

У наступну тривогу, котра почалася о пів на четверту ранку і тривала до п’ятнадцять хвилин на п’яту ранку, у Коростені, за словами Наталії Чижевської, пролунали звуки ще одного вибуху.

Голова Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко в ефірі національного телемарафону “Єдині новини” розповів, що в Коростені зафіксоване влучення в залізничну інфраструктуру.

“Близько другої та четвертої ночі було чути вибухи в місті Коростені. О четвертій – приліт в залізничну інфраструктуру. О другій годині спрацювала ППО і болванка впала на один з житлових масивів. Немає значних пошкоджень, і головне, що від нічних обстрілів ніхто не постраждав”, – сказав Віталій Бунечко.