fbpx
   

Військовослужбовці 30-ї бригади отримали ключі від службових квартир

Армія | 17:27, 5.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Напередодні 30-ї річниці Збройних Сил України Головнокомандувач ЗС України генерал-лейтенант Валерій Залужний, командувач операції Об’єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Павлюк, керівник служби Апарату РНБО полковник Сергій Заболотний та керівництво міста Новоград-Волинський відвідали окрему механізовану бригаду імені князя Костянтина Острозького з метою відзначення найкращих військовослужбовців.

Про це. повідомляє пресслужба бригади.

Мені приємно знаходитися в цьому колективі, особливо бачити бойових офіцерів. Тут зібралися земляки. Новоградська свята земля дає Україні такі цінні кадри, як тут присутні. В день Збройних сил України хочу побажати всім лишитися живими і здоровими, щоб у ваших родинах було благополуччя і якнайшвидше прийшла перемога, – звернувся до присутніх Головнокомандувач ЗСУ.

Командувач Об’єднаних Сил генерал-лейтенант Олександр Павлюк звернувся до воїнів: «Мені приємно знаходитись не тільки серед бойових друзів, але й серед земляків. Я хотів би подякувати за ваш подвиг, за вашу стійкість. Вісім років бригада боронить рідну землю. На таких як ви – тримається ця країна, на таких як ви – майбутнє України. Зі святом всіх, успіху вам. Разом до перемоги. Слава Україні!».

Для мене велика честь знаходитись разом з вами, в нас разом є багато спогадів і я радий привітати вас з 30-ю річницею ЗСУ. Дякую за службу!, – зазначив полковник Сергій Заболотний.

Головнокомандувач ЗСУ генерал-лейтенант Валерій Залужний вручив Орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня командиру військової частини полковнику Олександру Зіневичу.

Також близько два десятка квартир вручено військовослужбовцям бригади.