fbpx
   

“Вакцинуємо мистецтвом!”: у Житомирі театр відкриває свої двері для глядачів

Культура | 16:40, 11.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

11 травня після локдауну вперше зустрінуться з глядачами артисти театру імені Івана Кочерги. На основній сцені йтиме вистава Рея Куні “Смішні гроші” у постановці Петра Авраменка. Про це інформує Суспільне.

Геннадій Романько працює у театрі енергетиком. Каже, що за два місяці відсутності вистав встигли зробити ремонт обладнання і готові до зустрічі з глядачами.

“Дуже добрий і гарний настрій у нас, – каже Геннадій Романько. – Була велика підготовка, два місяці готувалися. Робили все обладнання, зараз – останні штрихи”.

Завершують підготовку до зустрічі з глядачами і митці. Ввечері на основній сцені йтиме гостросюжетна комедія Рея Куні “Смішні гроші” у постановці Петра Авраменка.

“Сьогодні – детективна історія, смішний сюжет, прекрасний склад акторів, – розповідає Петро Авраменко. – Все це – вистава Рея Куні “Смішні гроші”, англійська комедія положень. Цікава декорація. В стилі коміксу”.

У травневому репертуарі театру також буде прем’єра “Банзай! Або мистецтво крокувати” та відновлена після кількарічної перерви вистава “Одруження”.

Директорка-художня керівниця театру Наталія Ростова розповіла, що театр відкриває свої двері для глядачів під гаслом “Вакцинуємо мистецтвом!”

“Ми дуже скучили, і я сподіваюся, що глядач також, – каже Наталія Ростова. – Ми чекаємо з нетерпінням і сьогодні, й упродовж місяця, на глядача”.

За словами Наталії Ростової, до завершення театрального сезону у театрі має відбутися ще дві прем’єри.