fbpx
   

В Житомирській області знайдено останки 3-х солдат РСЧА

Події | 13:19, 2.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

1 серпня група пошуковців Історико-патріотичне об’єднання «Пошук» працювала в Пулинському районі. За день було знайдено останки 3-х солдат РСЧА та 3 медальйони.

“1 серпня група працювала в Пулинському районі Житомирської області. Фермери прибрали врожай і ми змогли перевірити інформацію з далеких 80-х років. З розповідей місцевих жителів у 1986 році при обробці поля зі старої канави були вивернуті рештки 2-х солдат Червоної армії, яких перепоховали у сусідньому селі.
За декілька годин пошуків ми змогли знайти це місце і результат не став себе чекати. Перший сигнал і є солдат!

Солдат №41 лежав на глибині 50 см у дуже твердій землі… при собі мав флягу, офіцерський ремінь та медальйон! Постійна присутність води у канаві дала про себе знати… всі мілкі кістки перетворилися на порох і при дотику просто розпадалися.

Після обіду неподалік від першого солдату нам вдалося знайти, ще одну локацію з рештками. Як виявилося пізніше в ямі було 2 солдати.

Солдати лежали на глибині 1 метр. При солдаті №42 було знайдено флягу, саперну лопатку, дзеркальце, кишеньковий годинник, пляшку з під одеколону та медальйон!

При солдаті №43 було знайдено каску СШ-39, саперну лопатку, флягу, коробочку з під мила, комірець до гімнастерки та медальйон!

Загалом за день було знайлно 3-х солдат РСЧА та 3! медальйони. Очікуємо на результати експертизи.”, – йдеться у повідомленні.