fbpx
   

В Україні впроваджуються нові позначки у посвідченнях водія

Cуспільство | 13:08, 29.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Нововведення щодо видачі посвідчення водія та допуску громадян до керування транспортними засобами набули чинності сьогодні, 29 грудня. Відтак особи, що складали іспит на авто з автоматичною коробкою передач матимуть відповідну позначку у посвідченні і зможуть їздити лише на таких автівках — ті хто на “механіці” — зможуть керувати обома видима авто.

Про це повідомляється на сайті Головного сервісного центру Міністерства внутрішніх справ України.

“Головним кейсом стали нові позначки у посвідченнях водія. (…) у вигляді коду “78” у графі 12 документа уже зазначатиметься позначка про складання практичного іспиту на транспортному засобі з автоматичною коробкою передач. За наявності такої водії зможуть керувати авто лише з автоматичною коробкою передач, а за її відсутності — з будь-якою”, — йдеться у повідомленні відомства.

Там відзначили, що такі нововведення є кроком до приведення бланку національного посвідчення водія у відповідність до міжнародних стандартів.

Як відомо, на посвідченні водія інформація про обмеження в керуванні транспортним засобом відображатиметься у вигляді кодів, як у країнах ЄС, а не піктограм, як це було раніше.

Суспільне