fbpx
   

В Україні оновили поділ регіонів за рівнем епіднебезпеки

Здоров'я | 15:55, 2.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомляє МОЗ України. Так, «червоний» рівень епіднебезпеки діятиме у 2 адміністративних одиницях, з 5 жовтня.

За оновленим поділом регіонів за рівнем епідемічної небезпеки, «червоний» рівень зберігатиметься у місті Тернопіль, а замість Бережан Тернопільської області туди віднесено Канів Черкаської області.

До «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки віднесено 126 адміністративних одиниць, що на 15 більше, ніж минулого тижня, в тому числі 12 обласних центрів – Вінниця, Луцьк, Дніпро, Івано-Франківськ, Ужгород, Львів, Миколаїв, Полтава, Суми, Хмельницький, Харків, Чернівці.

«Жовтий» рівень епідемічної небезпеки, за словами головного санітарного лікаря, буде встановлено у 274 адміністративних одиницях, що на 15 більше, ніж тиждень раніше, в тому числі він продовжуватиме діяти в місті Київ.

 Житомир та Житомирська область знаходиться в «жовтому» рівні, окрім Коростишівського, Житомирського, Любарського, Лугинського, Овруцького, Олевського, Чуднівського районів: вони знаходяться в «помаранчевому» рівні епіднебезпеки.

Засідання Центральної комісії ТЕБ та НС проводиться щотижня. За результатами аналізу ситуації в регіонах визначаються рівні розповсюдження короновірусу.

Нагадаємо, на Житомирщині другу добу поспіль фіксують коронавірусні антирекорди.