fbpx
   

В перші дні полювання на Житомирщині виявлено 20 порушників

Екологія | 16:30, 10.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Минулими вихідними на Житомирщині розпочався сезон полювання на пернату дичину. Тисячі любителів цієї справи вирушили в угіддя на перше в цьому сезоні полювання.

Про це інформує пресслужба Житомирського ОУЛМГ.

Відтак майже півтори сотні осіб лісової охорони державних лісогосподарських підприємств Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства протягом вихідних проводили рейдові патрулювання з охорони мисливських угідь від порушників правил полювання. .

За два дні рейдовики перевірили близько тисячі мисливців. Варто відзначити, що переважна більшість тих, хто перебував на полюванні, виявлялися законослухняними громадянами. Хоча не обійшлося і без прикрих випадків.

На території області лісова охорона виявила 21 порушника, на яких складено відповідні протоколи про адміністративні правопорушення та накладено більше 4 000 тис. грн. штрафів. Довелося вилучити й одну одиницю зброї.

Серед найпоширеніших порушень – відсутність у мисливця контрольної картки обліку добутої дичини та порушень полювання на мисливський сезон 2021/2022 років. Були й такі, що вирушили на полювання з собакою, та не мали з собою на нього паспорта.