fbpx
   

Упродовж доби поліцейські області розшукали 3 неповнолітніх

Cуспільство | 12:27, 14.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

За допомогою правоохоронців додому повернулися юні мандрівники з Житомира, Малина та Баранівки. Поліція закликає дорослих сумлінніше ставитись до своїх батьківських обов’язків і подбати про літнє дозвілля підлітків.

До Житомирського відділу поліції звернулась родина з обласного центру із повідомленням про зникнення їх 17-річної доньки. За словами родичів, дівчина й раніше ішла розважатися з друзями і дозволяла собі не повертатися додому на ніч. Однак за добу вона зазвичай давала про себе знати, тож батьки розбирались з її поведінкою самотужки, не повідомляючи про такі випадки правоохоронців. Цього разу про дівчину нічого не було відомо упродовж уже 4-х діб.

Поліцейські встановили коло осіб, з якими найчастіше спілкувалась дівчина, з’ясували, в якій компанії її бачили у кількох закладах міста і перевірили її друзів. Вочевидь, юначку знайомі й сповістили про те, що її розшукує поліція, а тому увечері 14 липня вона таки повернулась додому. Нині з дівчиною та її родиною працюють ювенальні поліцейські.

Того ж дня до Баранівського відділення поліції надійшло повідомлення від місцевих жителів про те, що з дому після сварки пішов їх 16-річний син. Оскільки сім’я лише нещодавно переїхала на Житомирщину з іншого регіону, довколишня місцевість була незнайомою для них.

На розшук неповнолітнього були зорієнтовані усі наряди, що несли службу з охорони громадського порядку та із забезпечення безпеки дорожнього руху. Схожого за прикметами юнака наряд поліцейських виявив на автодорозі, хлопець ішов пішки у напрямку м. Новограда-Волинського. Знайду повернули батькам.

Уночі до поліції зателефонувала схвильована малинчанка із повідомленням про те, що вдень пішов кататись на скейті і назад не повернувся її 12-річний син.

Ювенальні інспектори швидко зорієнтувались у ситуації та, відпрацювавши місця можливого зібрання молоді, виявили розшукуваного в одній із будівель у райцентрі. Він розважався разом з іншими товаришами. З молоддю поліцейські провели профілактичну бесіду, розповіли про негативні наслідки такої поведінки і сповістили їх батьків. Триває робота з родиною розшуканого хлопця.

Водночас правоохоронці закликають усіх дорослих сумлінно ставитись до обов’язків по вихованню дітей. Подбайте про літнє дозвілля школярів, потурбуйтесь, щоб їх відпочинок був безпечним. Цікавтесь колом спілкування й інтересами юнаків, не забувайте поцікавитись, де вони знаходяться і чим займаються у той чи інший час доби.