fbpx
   

У Житомирському військовому інституті відбулася першість із плавання

Армія, Спорт | 16:44, 10.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

У басейні Житомирського військового інституту імені Сергія Корольова відбулися змагання на першість інституту з плавання. Як розповіли у виші журналістові АрміяInform, у змаганнях взяли участь 10 команд від усіх курсів.

Варто зазначити, що далеко не кожен вітчизняний військовий навчальний заклад може похизуватися наявністю власного басейну. А ось у ЖВІ він є! І тренування плавців та плавчинь тут відбуваються тричі на тиждень під особистим керівництвом начальника кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту, кандидата педагогічних наук полковника Олександра Старчука.

Серед курсантів є такі, хто займався плаванням ще в школі, але чимало хлопців та дівчат вчилися плавати вже тут, у нас, — говорить офіцер. — Є з-поміж них і ті, хто за роки навчання у військовому інституті зробив неабиякий поступ у цій справі, отримав розряди з плавання та брав участь у змаганнях різних рівнів.

Так, приміром, першорозрядником є сержант Михайло Файдюк. Тож не дивно, що саме він переміг в особистій першості серед чоловіків. Друге місце посів солдат Владислав Онсович, а «бронзу» виборов солдат Юрій Бугай. Серед жінок найкращою плавчинею стала старший солдат Дарина Кирилюк, друге і третє місця посіли відповідно солдати Анастасія Мовчан та Ельза Виползова.

У командному заліку I місце здобула команда 28-го курсу, II — команда 21-го курсу, ІІІ — команда 20-го курсу.

На кафедрі фізичної підготовки військового інституту говорять, що подібні змагання проводитимуть тут і в подальшому, а невдовзі переможці почнуть готуватися до чемпіонатів уже більш високого рівня.