fbpx
   

У Житомирському районі на звірофермі, яка всупереч рішення суду, продовжує функціонування, проведено обшуки

Події | 11:52, 24.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

За процесуального керівництва Житомирської місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення правил екологічної безпеки під час введення в експлуатацію та здійснення господарської діяльності на звірофермі з утримання, відгодівлі та вирощуванню норок на території Сінгурівської сільської ради та невиконання судового рішення (ст. 236, ч. 1 ст . 382 КК України).

Йдеться про те, що рішенням Житомирського окружного адміністративного суду від 05.11.2019 тимчасово зупинено діяльність підприємства в частині будь-якого використання (експлуатації) стаціонарних неорганізованих джерел викидів на звірофермі до моменту отримання позитивного висновку з оцінки впливу на довкілля стосовно вказаних об`єктів.

Однак за даними слідства, господарська діяльність звіроферми на території Сінгурівської сільської ради, всупереч рішення суду, без отримання у передбаченому законом порядку позитивного висновку, не призупинена.

У четвер, 20 серпня 2020 року, у межах досудового розслідування, із залученням спеціалістів Державної екологічної інспекції Поліського округу, проведено санкціоновані обшуки на території звіроферми та в офісі приватного підприємства.

Під час обшуків виявлено та вилучено бухгалтерські документи, іншу офіційну і чорнову документацію. На звірофермі також виявлено понад 43 тис. норок, які утримуються без дотримання встановлених вимог.

Наразі готується клопотання до суду про накладення арешту на вилучені документи та майно.