fbpx
   

У Житомирському навчальному центрі відбувся випуск поліцейських

Події | 08:40, 1.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

30 липня понад сотні поліцейських  з восьми областей України успішно завершили навчання в обласному центрі та отримали дипломи про проходження фахової підготовки. Випускників  з урочистою подією привітали керівник поліції Житомирщини Юрій Олійник та начальник Навчального центру Максим Каптенко.

Дільничні та патрульні, конвойні та помічники чергових – загалом 116 поліцейських, які уже завтра розпочнуть свою службу у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській областях та у м. Києві. Сьогодні вони випускники, які успішно пройшли усі випробування та склали підсумкові іспити. Їх навчання  у Житомирському навчальному центрі підготовки поліцейських тривало упродовж півроку.

Час вашої фахової підготовки прийшовся на період нових викликів і випробувань, пов’язаних у тому числі із поширенням  коронавірусної інфекції. Але я упевнений, що це не позначилося на якості навчання, але лише додало  завзяття та наполегливості в досягенні мети. Будьте й надалі вимогливі до себе та відповідальні, сумлінні та цілеспрямовані, зростайте професійно і вповні використовуйте отримані знання та навички у практиці, – побажав випускникам Юрій Олійник.

Керівник поліції області вручив найуспішнішим курсантам нагороди  «Кращий у навчанні», Подяки та  дипломи  з відзнакою.

Начальник Житомирського навчального центру підготовки поліцейських Максим Каптенко побажав випускникам зберігати добрі традиції навчального закладу і завжди дотримуватись принципів «Служити та захищати!» та «Знати! Вміти! Діяти!»

На добру згадку про роки навчання курсанти подарували закладу свої презентаційні фото, а також виконали оригінальний гімн Центру. Потому взводи прокарбували чітким маршем.

Відділ комунікації поліції Житомирської області