fbpx
   

У житомирській школі тестували інтелектуальну відеосистему скринінгу температури

Здоров'я, Освіта | 15:33, 4.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Відеосистему, що дає можливість розпізнавати температуру тіла в автоматичному режимі та вести батьківський контроль, сьогодні тестували в ЗОШ №6 ім. В.Г. Короленка.

Про це повідомляє Житомирська міська рада.

Система визначає температуру тіла дистанційно. У випадку виявлення відхилення від заданої норми камера видає звуковий та візуальний сигнал, що слугує сповіщенням для персоналу школи та є приводом для додаткової перевірки дитини чи іншої людини, що входить в приміщення закладу.

Така система допомагає захистити здоров’я учасників освітнього процесу, уникнути контакту з людьми, що мають симптоми захворювання.

Камери також можна використовувати для інших аналітичних цілей: додатковою опцією є «батьківський контроль», яка дає можливість визначити, чи дитина в школі. Два телефонні номери «підв’язуються» до даних учня – і батьки мають змогу отримувати інформацію про те, що дитина заходить в школу чи виходить із закладу.

Функціонал системи включає і можливість ведення «чорного списку», який спрацьовує, як тільки «небажана особа» з’являється в камері.