fbpx
   

У Житомирській області рятувальники перевіряють місця продажу піротехніки

Безпека | 18:01, 8.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

На території регіону вже розпочали свою роботу місця продажу піротехнічних виробів. З метою попередження нещасних випадків при їх використанні, рятувальники вирушили у рейд місцями реалізації піротехнічних виробів. Зокрема, вчора така робота здійснювалась у Бердичеві та Житомирі.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС у Житомирській області.

“Під час рейду рятувальники нагадали працівникам магазинів, яким саме вимогам має відповідати піротехнічна продукція: феєрверки, бенгальські вогні, хлопавки тощо. Також нагадали про небезпеку, що можуть спровокувати вироби, які не відповідають сертифікатам відповідності. Наголосили і на тому, що ні в якому разі таку продукцію не можна продавати дітям”, – йдеться у повідомленні.

Окремо рятувальники спілкувались із покупцями щодо обов’язкового дотримання правил безпеки при використанні такої продукції. Особлива увага приділялась батькам, яким наголошувалось на тому, щоб вони слідкували за дітьми та ні в якому разі не допускали їхнього самостійного придбання та використання піротехнічних виробів. «Будь-яка піротехнічна продукція є небезпечною для життя та здоров’я людей», – наголошували фахівці ДСНС.

Усім присутнім рятувальники роздавали інформаційні листівки із правилами безпеки під час Новорічних та Різдвяних свят.