fbpx
   

У Житомирській області потяг відтяв дитині ноги

Надзвичайні події | 17:44, 10.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

У Коростені на Житомирщині 9-річна дівчинка потрапила під потяг і зосталася без ніг. Про це повідомляють журналісти ТСН.

Учениця вирішила скоротити дорогу до школи і пішла навпростець через залізничні колії. Там шлях їй перегородив вантажний потяг,  тож дівчинка полізла під вагон. А саме в цей момент багатотонний потяг рушив.

 “Поїзд зрушив, 60 вагонів, це не автомобіль. Все в одну секунду відбулося, якби він навіть захотів застосувати екстрене гальмування, нічого б не вийшло”, – каже заступник начальника станції Коростень Володимир Ходаківський.

Дитину на рейках побачили перехожі, вони і викликали швидку. Медики запевняють, жодних шансів зберегти дівчинці ноги у них не було.

На залізничній станції кажуть, не раз закривали несанкціонований перехід. Але люди роблять лазівки і навіть підкопи під бетонними огорожами.

Школярка йшла саме такою, протоптаною дорослими стежкою. Зараз окрім лікування їй необхідна допомога психологів.

 “До нас дитина була доставлена на клаптях шкіри, і настільки була велика травматизація, що  зробити щось  було неможливо. Самі розумієте, це шок для дитини – втратити обидві ноги, стати інвалідом”, – каже дитячий хірург Коростенської  міської лікарні Богдан Ковтанець.