fbpx

У Житомирській обласній лікарні три відділення поновили роботу

Медицина | 14:37, 26.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

У Житомирській обласній лікарні ім. О.Ф.Гербачевського повністю відновили роботу відділення кардіохірургії, інтенсивної терапії та хірургії, які були закриті на карантин. Лишається закритим відділення лапароскопічної хірургії.

Про це 26 червня під час брифінгу розповів керівник обласного управління охорони здоров’я Микола Суслик. За його словами, всьому медичному персоналу, який не був інфікований на момент закриття відділень, провели тестування на коронавірус:

“Результати діагностики показали, що вони можуть працювати. Відділення кардіохірургії, інтенсивної терапії та хірургії відкриті і працюють у звичному режимі для надання ургентної допомоги”.

В обласній лікарні лишається закритим на карантин відділення лапароскопічної хірургії. Микола Суслик каже, що в ньому виявили один випадок інфікування серед молодшого медичного персоналу.

Також на карантин закрили хірургічне та мамологічне відділення обласного онкологічного диспансеру, де виявили п’ять випадків інфікування COVID-19. Інші медичні заклади працюють у звичному режимі.

Суспільне