fbpx
   

У Житомирській міській раді відзначили юних гімнасток

Події | 17:41, 14.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Із нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук зустрілася з вихованками Асоціації з художньої гімнастики в Житомирській області.

«Гімнастика – це не лише надзвичайна краса та грація, яку бачить глядач, це і постійна невпинна робота над собою. Адже навіть попри бажання провести час з однолітками, ви йдете до спортзалу, щоб відшліфовувати нові рухи… Ви – героїні!», – привітала юних гімнасток Ірина Ковальчук та вручила їм дипломи за високі спортивні досягнення.

У Житомирі художню гімнастику почали розвивати відносно нещодавно. Понад 15 років у місті та області даний вид спорту був відсутній. Ініціатором відродження гімнастики у області у 2019 році стала Асоціація з художньої гімнастики в Житомирській області.

«Художню гімнастику називають висококоординаційним видом спорту…. У нас більше розвинені ігрові та силові види спорту… Тренуватися діти у нас розпочинали трьох років. Зараз у спецгрупі Асоціації навчаються 25 дівчат-гімнасток. Вони їздять на змагання і вже мають багато здобутків», – зазначила Олена Орлова, очільниця Асоціації з художньої гімнастики в Житомирській області.

З 2021 року відділення художньої гімнастики запрацювало при ДЮСШ «Динамовець».