fbpx
   

У Житомирі зустріли поліцейських, які повернулися із зони ООС

Події | 13:24, 13.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

На сході країни відбулась ротація поліцейських зведених загонів Житомирщини, які виконують службові завдання із забезпечення громадського порядку у зоні проведення Операції Об’єднаних сил. 13 травня в ГУНП колеги та друзі зустрічали новоприбулих правоохоронців.

Уранці додому з Донеччини повернулися двадцятеро поліцейських, представників підрозділів ГУНП в Житомирській області, які упродовж двох місяців у складі зведеного загону перебували у службовому відрядженні на сході країни. У дворі Головного управління їх зустрічали колеги та друзі.

Загалом поліцейські житомирського зведеного загону забезпечували правопорядок на Донеччині, у тому числі й у період Великодніх та травневих свят, охороняючи спокій місцевих жителів. Також наші правоохоронці залучались до охорони публічної безпеки у населених пунктах і чергували на блокпостах, надавали юридичну допомогу населенню, проводили роз’яснювальну роботу, виконували інші службові завдання.

За кілька днів поліцейські повернуться до своєї служби безпосередньо за місцем її проходження.

Водночас новий зведений загін у складі двадцятьох правоохоронців Житомирщини відучора уже заступив до виконання службових завдань у зоні проведення Операції Об’єднаних сил. Проводжали поліцейських 11 травня у дворі ГУНП в області.