fbpx
   

У Житомирі завершили будівництво двох дитячих будинків сімейного типу

Cуспільство | 16:29, 1.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

20 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, незабаром переступлять поріг своїх домівок. Будівництво двох ДБСТ на провулку Евеліни Ганської, 33-33а вже завершено.

Наприкінці осені минулого року до міського голови звернувся Василь Поворознюк, військовий капелан та керівник БФ «Компас Житомир», з ініціативою  побудувати два ДБСТ у Житомирі.  Будинки зводилися та облаштовувались за підтримки БФ «Міст  в життя» з Німеччини під керівництвом  Вільгельма Шрьодера. Земельні ж ділянки  під будівництво  надані  рішенням  сесії  Житомирської міської ради.

Загальна площа кожного будинку – 290 кв. м.  Сім’ї проживатимуть тут у найкращих умовах: сучасне планування, зовнішнє утеплення, підлога з підігрівом, якісні меблі, побутові прилади та ін. За кошти місцевого бюджету  поблизу заасфальтували дорогу. На території незабаром облаштують  і  дитячий  майданчик з тренажерами та зоною відпочинку для дітей мікрорайону.

Нові  будинки зовсім скоро будуть передані  новоствореним родинам.  Пані Наталія має трьох рідних дітей.  Не вагалася, приймаючи рішення  огорнути турботою ще  до 10 дітлахів, бо має власний досвід: її батьки є вихователями ДБСТ.

Після заселення родин в будинки ще два ДБСТ доєднаються до переліку дитячих будинків сімейного типу, які функціонують у Житомирі. Тепер їх буде 9.

На сьогодні на обліку  служби (правління) у справах дітей  перебуває 350 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, майже 93% дітей влаштовано до сімейних форм виховання.