fbpx
   

У Житомирі завершують реконструкцію Нового бульвару

Інфраструктура | 13:27, 17.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Станом на 16 вересня у Житомирі завершують реконструкцію Нового бульвару – робітники докладають плитку та займаються благоустроєм.

Про це Суспільному розповів керівник міського управління капітального будівництва В’ячеслав Глазунов.

На реконструкцію Нового бульвару з міського бюджету витратили 19 мільйонів гривень. Завершити благоустрій території, встановити всі лавки, освітлення та камери відеоспостереження планують до 26 вересня.

“В проєкті в нас також запланований тунельний фонтан. Наразі всі підготовчі роботи зроблені, підведено воду, зроблено зливову каналізацію. Зараз підрядник закриє фонтан і, якщо дозволять погодні умови, то будемо вирішувати чи монтувати обладнання. Наступного тижня тестового запуску фонтану ще не буде”, – сказав В’ячеслав Глазунов.

Наразі на об’єкті працює дев’ять будівельників, які укладають плитку. Ще троє працівників, займаються благоустроєм території.

“У нас триває закінчення будівельних робіт, – каже представник підрядника Володимир Гаврилюк. – Я думаю, що наступного тижня, десь у вівторок, середу ми завершимо роботи”.

Частину Нового бульвару вже відкрито для житомирян. Після реконструкції там встановили нові лавки, підсвітку та вмонтовані пристрої для зарядки мобільних телефонів.

“Подобається Новий бульвар після реконструкції. Виглядає доволі стильно. Трохи більше б зелених насаджень, бо в нас вже і клімат змінився. Хотілося б бачити такі рослини, які ростуть у тропіках – було б дуже непогано”, – сказав житомирянин Роман Музиченко.