fbpx
   

У Житомирі взяли під варту підозрювану у торгівлі неповнолітніми

Суд | 11:15, 17.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Житомирською обласною прокуратурою забезпечено розгляд клопотання про обрання запобіжного заходу жительці міста Овруч, підозрюваній у торгівлі неповнолітніми.

Підозрюваній обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою з правом внесення грошової застави на суму 340 тис. грн.

Орган досудового слідства інкримінує жінці скоєння злочину за ч. 3 ст. 149 КК України (торгівля людьми, вчинена стосовно малолітніх).

Обставини справи. Протиправною діяльністю тривалий час займалися жителі міста Овруч, мати й син. Обладнавши у власному помешканні кімнату під фотостудію, син проводив фотосесії малолітніх дівчат у відвертому одязі (судовою експертизою визнано як продукцію порнографічного змісту), фото викладав у мережі Інтернет на спеціальному сайті, а за перегляд відвідувачами одержував грошову винагороду.

Жінка підшукувала серед знайомих, здебільшого у сім’ях з економічною скрутою, малолітніх дівчат, пояснюючи матерям, ніби потрібні моделі для реклами дитячого одягу, за що «віддячувала» одягом та грошовими коштами.

Після викриття їхньої незаконної діяльності, з метою уникнення кримінальної відповідальності, жінка переховувалася, однак 11.03.2021 була затримана правоохоронцями у місті Києві.

Матеріали стосовно «фотографа» були виділені в окреме кримінальне провадження, розслідувані та обвинувальний акт за ч. 3 ст. 149 КК України скеровано до суду, де триває розгляд.