fbpx
   

У Житомирі визначили переможців конкурсу відеороликів “Житомире! Я люблю тебе”

Події | 13:37, 7.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

6 жовтня в приміщенні Житомирського обласного театру ім. Івана Кочерги визначили двох переможців творчого конкурсу відеороликів “Житомире! Я люблю тебе”. Ними стали Валерія Гончаренко та Володимир Вербильчук.

Про це Суспільному розповіла начальниця міського управління у справах сім’ї молоді та спорту Ірина Ковальчук. За її словами, такі проєкти формують у молоді активну життєву позицію:

“Кращі сценарії отримують можливість бути відзнятими за гроші бюджету. Цього року це 75 тисяч гривень, які розділені між двома переможцями. Тобто кожен отримав 37, 5 тисяч на те, щоб утілити свій сценарій у життя. Загалом було подано близько 10 сценаріїв. Із них координаційна рада обрала лише двох переможців. Головна мета – презентувати місто, містян або те, як місто бачать його жителі”.

Представниця журі конкурсу Ольга Пашко каже, що координаційна рада конкурсу оцінюючи учасників звертала увагу на декілька критеріїв:

“Кожен із учасників презентував свою ідею і розповідав нам на словах, як і що буде втілювати. Журі мало перед собою табло, де були різні критерії, яких треба дотримуватися. Були дуже цікаві ідеї. Декому не вистачало якогось креативу. Дехто був трішки примітивний, але всі дуже старалися”.

Переможниця конкурсу Валерія Гончаренко розповідає, що знімала ролик “Обличчя твого міста”, у якому хотіла зробити акцент на людях, які живуть у Житомирі:

“Ми знімали про місто, його людей, жителів, тих, хто творить це місто. Цих людей ви щодня бачите на вулицях. У нас все було по-справжньому, без будь-яких прикрас. У нас не було професійних акторів. Це все були люди з вулиць. Не вдався лише один нюанс – знайти літню людину, яка б відзнялася, тому що в умовах карантину усі бояться”.

Володимир Вербильчук переміг у конкурсі зі своєю роботою “Мій Житомир – моя основна сцена”.

“Нашою ідеєю було не просто відзняти локації, а зацікавити глядача та житомирян тим, щоб через призму театру наповнити ці локації персонажами, оживити їх і таким чином знову привернути увагу людей, які вже бували в цих місцях”, – розповів Володимир Вербильчук.