fbpx
   

У Житомирі визначили місця офіційного продажу новорічних сосен та ялинок

Cуспільство | 13:24, 16.12.2020
 Поділитися

Поділитися в

Рішення «Про організацію тимчасових торговельних майданчиків у м. Житомирі для торгівлі хвойними деревами» прийняли під час чергового засідання виконавчого комітету міської ради сьогодні, 16 грудня.

Тимчасові майданчики для торгівлі хвойними деревами будуть працювати з 18 по 31 грудня цього року за наступними адресами:

  • вулиця Велика Бердичівська, 71 (ріг вулиць Великої Бердичівської та Довженка);
  • вулиця Вітрука, 13, 41;
  • вулиця Покровська, 96, 131, 151;
  • вулиця Чуднівська, 133;
  • проспект Миру, 8-10, 45;
  • вулиця Київська, 97-а-99 (майданчик через проїзну частину);
  • вулиця Небесної Сотні, 8-10, ріг вулиць Бориса Лятошинського та Небесної Сотні.

Кожен день наближає нас до найочікуванішої та найчарівнішої пори року – зимових свят. І, безумовно, одним із головних його атрибутів залишається новорічна ялинка.

Лісівники Житомирщини підготували до новорічно-різдвяних свят 400 тисяч хвойних дерев. В Житомирському обласному управлінні лісового та мисливського господарства застерігають, що в держлісгоспах заготовлятимуть деревця лише під покупця. Ніякого масового вирубування не буде! Вся заготівля проводитиметься лише на спеціальних плантаціях та в ході планового прорідження хвойних молодняків. Відтак жодної шкоди лісу та довкіллю заподіяно також не буде!

Нажаль, щороку знаходяться охочі незаконно зрубати ялинку собі, а то й на продаж. Нагадуємо, працівники лісової охорони здійснюють постійне патрулювання лісових масивів, на дорогах та місцях збуту, проводяться перевірки правильності придбання та притягування винних до відповідальності, згідно чинного законодавства, а це – значні суми штрафів. Самовільна рубка новорічних ялинок, відповідно до ст. 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення, тягне за собою накладання адмінштрафу на громадянина від 510 до 1020 гривень і посадових осіб від 850 до 5100 гривень за одне дерево та відшкодування завданих збитків, що залежать від діаметру пня дерева і щонайменше становить 518,91 гривень.