fbpx
   

У Житомирі встановлюють поїлки для безпритульних тварин

Cуспільство | 11:54, 7.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

У Житомирі волонтери встановили 100 поїлок для безпритульних собак та котів і таблички з написом “Не проходь повз. Налий води вуличним тваринам”.

Про це Суспільному розповіла заступниця керівниці міського “Центру захисту тварин” Ольга Стельмахова. За її словами, влітку безпритульним тваринам важко самостійно знайти чисту питну воду:

“Ми виготовили на даний момент 100 таких поїлок, які встановлюємо за заявками ОСББ або небайдужих жителів міста, хто має змогу за ними доглядати. Влітку безпритульні тварини потребують більшої кількості питної води. 100 таких поїлок коштували 3 тисячі 400 гривень”.

Житомирянка Олена, яка проживає у мікрорайоні Мистецькі ворота, розповіла, що в їхньому районі місцеві жителі підгодовують безпритульних тварин:

“Мені дуже подобається ця акція із встановлення поїлок для безпритульних тварин. Головне, щоб не вкрали те, що тут поставили для собак і котів, бо я дуже люблю тварин. Ми у себе на подвір’ї їх завжди підгодовуємо”.

За словами Ольги Стельмахової, поїлки для безпритульних тварин придбали за гроші центру. З матеріалами на виготовлення табличок посприяли працівники комунального підприємства “Зеленбуд”.