fbpx
   

У Житомирі вшанували пам’ять військових, які загинули в Афганістані

Події | 16:00, 15.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Житомирі відбулися заходи, присвячені 33-й річниці виведення військ з Афганістану та Дню учасників бойових дій на території інших держав.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Житомирської міської ради.

«Сьогодні ви застосовуєте і передаєте свій бойовий досвід молодим українським військовим, які боронять кордони від агресора. І ви завжди готові підставити плече, зібратись братерством, яке міцне крізь роки, та допомагати Україні в будь-який час. Дякую вам щиро. І вічна пам’ять вашим полеглим побратимам», – сказав міський голова Сергій Сухомлин.

Ветерани бойових дій в Афганістані, воїни-інтернаціоналісти, члени їх сімей, громадськість вшанували хвилиною мовчання загиблих та поклали квіти до пам’ятного знаку «Братам, загиблим».

«У черговий раз ми прийшли до цього святого місця, щоб вшанувати пам’ять тих, хто загинув на тій війні. Ми за 10 років пройшли вогонь, втрачали своїх бойових побратимів, але донині ми залишаємось єдині. Пам’ятаємо тих, хто загинув… З вдячністю звертаємось до тих, хто живе поряд з нами», – зауважив голова ГО «Житомирська міська спілка ветеранів афганської війни» Юрій Панасюк.

Довідково: За статистикою, в Афганістані загинули 4 тисячі українців. Кілька тисяч отримали важкі поранення й лишилися інвалідами. Близько сотні — зникли безвісти.