fbpx
   

У Житомирі вперше відбудеться Чемпіонат України з плавання на відкритій воді

Спорт | 15:32, 15.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

У Житомирі на території гідропарку 26 та 28 червня відбудеться Чемпіонат України з плавання на відкритій воді.

Відповідний проєкт рішення буде внесено на розгляд виконавчого комітету міської ради.

«Вперше за всю історію житомирського плавання Чемпіонат України з плавання на відкритій воді буде організовано у Житомирі. У змаганнях братимуть участь найсильніші плавці нашої країни, серед яких учасники Олімпійських Ігор, переможці та призери чемпіонатів Світу та Європи, члени збірної команди України з плавання на відкритій воді», – розповідає начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук.

Спортсмени змагатимуться у дистанціях:

  • 10 км (жінки, чоловіки; дівчата і юнаки 2002 – 2003 р.н.);
  • 7,5 км (дівчата і юнаки 2004 – 2005 р.н.);
  • 5 км (жінки, чоловіки; дівчата і юнаки 2002 – 2007 р.н.).
  • 2,5 км (спортсмени категорії «MASTERS»);

Організаторами заходу є Міністерство молоді та спорту України та Федерація плавання України за підтримки Житомирської міської ради, Житомирської обласної державної адміністрації, відділення НОК України в Житомирській області, спортивного клубу «Житомир Аква Мастерс».

Головний суддя Чемпіонату – суддя національної категорії Микола Крук (Житомир), рефері – суддя міжнародної категорії Олексій Єсипенко (Харків).

Крім того, 17-18 липня у Житомирі планують провести традиційний турнір «TETERIV OPEN». Спортивний захід проходитиме у нашому місті вже вшосте. На змаганнях запропонують дистанції залежно від рівня підготовки учасників як для початківців, так і професіоналів (300 м, 600 м, 1,5 км, 3 км, 5 км).