fbpx
   

У Житомирі волонтери встановили камери відеоспостереження

Події | 13:37, 6.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

68 камер відеоспостереження на 19-ти об’єктах Житомира та населених пунктів області встановили волонтери – колишні учасники бойових дій на Сході України.

Про це Суспільному розповів автор волонтерського проєкту Михайло Кучерук.

За його словами, за допомогою камер можна буде оперативніше реагувати на вуличні правопорушення.

Проєкт реалізували за гроші Королівства Нідерландів.

Михайло Кучерук сказав, що 9 камер встановили в обласному центрі. Дві із них – на приміщенні поштового відділення на Майдані Згоди, де, на думку волонтера, містяни часто порушують громадський правопорядок.

“Для встановлення відеокамер ми обрали поштові відділення. У Житомирі, зокрема, встановили їх на Київській, бо там, на нашу думку, найбільший потік машин і найбільша ймовірність виникнення злочинів. Я – колишній співробітник правоохоронних органів і розумію, що дуже важливо довести склад злочину і знайти свідків. А за допомогою відеокамери це зробити легше”, – сказав Михайло Кучерук.

За словами координатора проєкту Віктора Камлука, інформація з камер відеоспостереження записується на вінчестер. І її, в разі потреби, можна вилучити.

Віктор Камлук: “У цьому районі за допомогою камер відеоспостережень ми вже зафіксували два правопорушення. Зараз триває розслідування, бо вину підозрюваних потрібно доводити”.

Віктор Камлук сказав, що дані цих камер відеоспостережень невдовзі можуть стати частиною спільної бази інформаційного центру міської ради. Тривають перемовини.