fbpx
   

У Житомирі влаштують батл між біговими клубами

Спорт | 11:35, 16.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

В Житомирі 20 вересня (неділя) відбудеться «Дружній благодійний забіг» між 2 командами TigerRunClub та TopRunners Житомир.

Забіг благодійний, зібрані кошти підуть на благоустрій та маркування самої траси, на якій здійснюватиметься забіг. Кожна команда здійснить свій грошовий внесок у розвиток траси. Маршрут траси максимально точно повторює контури нашої країни.

Дистанція складає, приблизно, 9 км. Старт на асфальтованій дорозі до Кавунової дачі через 500 метрів від з’їзду з Бердичівської траси (де стоянка для авто).

Організатор заходу: TopRunners Житомир спільно з компанією «Opti».

Забіг пройде в форматі батлу між біговими клубами. До участі запрошуються всі бажаючі бігуни і клуби. Умови забігу: по 10 учасників з кожної команди. Перемагає та команда, яка набере найменшу суму місць за чергою фінішування (наприклад, перша команда фінішувала – 1, 3, 4 (сума – 8), а друга – 2, 5, 6 (сума – 13). Кількість учасників в одній команді необмежена, залік по перших 10. Клуб, який виграє батл отримає пам’ятний кубок.

Бажаючі можуть приєднатися також о 7.30 біля басейну Авангард у парку. Звідти буде легка пробіжка (до 4х кілометрів) до місця старту. Не забудьте свої GPS-трекери, щоб і собі записати унікальну трасу!

Старт події в 08-00, закриття траси в 09-30.

Запрошуємо житомирян та бігові клуби взяти участь. Якщо ви сам, реєструйтеся, а ми знайдемо вам клуб.

Реєстрація на подію за посиланням.

Посилання на подію