fbpx

У Житомирі відзначили кращих тренерів міста

Спорт | 16:34, 5.11.2020
 Поділитися

Поділитися в

Урочисте нагородження відбулося сьогодні, 5 листопада, у дворі міської ради. Серед номінантів на премію –  тренери з олімпійських і неолімпійських видів спорту, які продовжують славні спортивні традиції.

Найкращими тренерами міста 2020 року стали 40 тренерів, зокрема 20 тренерів з олімпійських видів спорту, 19 тренерів неолімпійських видів спорту та 1 тренер серед осіб з інвалідністю.

Серед олімпійських видів спорту:

  1. Бігун Наталія Леонтіївна – тренер бронзових призерів Командного чемпіонату України з триатлону Павлюк Вікторії, Онищук Марини і Садигова Руслана.
  2. Вигівський Олександр Пилипович – тренер Борчукової Катерини золотої призерки відкритого чемпіонату України з сучасного п’ятиборства серед юніорів.
  3. Генчіков Віктор Олександрович – тренер бронзових призерів чемпіонату України з триатлону (кросовий дуатлон) Шевчук Дар’ї і Прищепчука Георгія.
  4. Демб Віктор Георгійович – тренер срібного призера чемпіонату України з плавання серед юніорів Лісовця Володимира.
  5. Денисов Микола Іванович – тренер переможця кубку України з легкої атлетики у приміщенні Черняєва Іллі.
  6. Дорошук Іван Іванович – тренер срібного призера кубку України з олімпійських номерів програми, чемпіонату України з велосипедного спорту Бордюга Миколи.
  7. Єдинач Сергій Миколайович – тренер Прокопенко Софії – срібної призерки командного чемпіонату України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР
  8. Зелінська-Тищенко Вікторія Тадеушівна – тренер срібного призера чемпіонату України з сучасного п’ятиборства серед юнаків та дівчат Бондаренка Дениса.
  9. Кирилович Наталія Миколаївна – тренер чемпіона України з триатлону (кросового дуатлону) Кириловича Дениса.
  10. Котвицький Леонід Болеславович – тренер чемпіона України з триатлону в естафетах-мікст серед юнаків Яненка Олександра і срібного призера зимового чемпіонату України з триатлону (акватлону) Бондарчука Іллі.
  11. Кравченко Вадим Семенович – тренер команди «Житичі» – бронзових призерів чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд  Другої ліги.
  12. Кудряшов Ігор Анатолійович – тренер срібного призера  на чемпіонаті світу з дзюдо серед кадетів  м.Алма-Ата (Казахстан) Валєєва Тимура.
  13. Ледньова Алла Євгеніївна – тренер срібного призера на чемпіонаті України з легкоатлетичного двоборства у приміщенні серед ДЮСШ та СДЮСШОР Степанчука Томаша і срібної призерки Костриці Софії у командному чемпіонаті України з легкої атлетики.
  14. Мазур Олексій Сергійович – тренер команди дівчат – бронзових призерів на чемпіонаті України з баскетболу серед команд юнаків і дівчат – Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги сезону 2019/2020.
  15. Малівський Анатолій Анатолійович – тренер срібного призера на командному чемпіонатові України з легкої атлетики у приміщенні Білоруса Олексія.
  16. Носкова Леся Юріївна – тренер срібного призера на зимовому чемпіонаті України з триатлону (акватлону) Бондарчука Іллі.
  17. Соколовська Аліна Анатоліївна – тренер срібної призерки чемпіонату України з дзюдо серед юніорів до 21 р. Слободенюк Аліни.
  18. Тищенко Віталій Анатолійович – тренер срібного призера на чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства Нестерчука Савелія.
  19. Ченчева Наталія Борисівна – тренер бронзової призерки на командному чемпіонаті України  з триатлону (кросовий дуатлон) Пилипчук Маргарити.
  20. Чернов Андрій Іванович – тренер бронзових призерів на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів Мицика Олександра і Нечипоренка Максима.

Серед неолімпійських видів спорту:

  1. Голуб Вадим Юрійович – тренер бронзової призерки етапу кубку світу серед чоловіків та жінок з боротьби самбо в місті Мінськ (Білорусь) Хомяк Катерини.
  2. Гопанчук Вячеслав Анатолійович – тренер бронзового призера на чемпіонаті світу з кікбоксингу WAKO серед дорослих, м. Анталія (Туреччина) Фролова Єгора.
  3. Долгіх Анастасія Андріївна – тренер чемпіонки України серед учнів зі спортивної аеробіки Мелешко Віолетти.
  4. Дротенко Олександр Леонідович – тренер срібного призера кубку світу з таеквон-до ІТФ в м. Мінськ (Білорусь) Гринька Давида. 
  5. Жуковська Маргарита Олексіївна – тренер срібних призерів на чемпіонаті України серед учнів зі спортивної аеробіки Шищук Валерії, Бондарук Вікторії, Співак Марії, Юсупової Поліни, Томашевської Альбіни, Гириної Марини.
  6. Ісакова Тетяна Леонідівна – тренер переможців чемпіонату України зі спортивної аеробіки серед учнів.
  7. Іщук Андрій Олександрович – тренер чемпіонки світу зі змішаних єдиноборств ММА (серед дорослих) Светківської Анастасії.
  8. Кумечко Олена Миколаївна – тренер бронзової призерки на чемпіонаті України з боротьби самбо Камерон Емілії.
  9. Макресова Віра Миколаївна – тренер бронзового призера на чемпіонаті світу з кікбоксингу WAKO серед дорослих, м. Анталія (Туреччина) Мельника Артема.
  10. Мохорт Лариса Валеріївна – тренер чемпіонів України серед учнів зі спортивної аеробіки Авраменко Аліни, Демчук Вікторії, Лех Аліни, Соколовської Анни.
  11. Мохорт Олександра Олексіївна – тренер чемпіонів України серед учнів зі спортивної аеробіки Шейко Ніколь, Денисенко Катерини, Деркач Софії, Терехової Юлії, Захарчук Дарини.
  12. Овсієнко Юрій Олександрович – тренер чемпіона України з козацького двобою Сахневича Данила і срібного призера на чемпіонаті світу з козацького двобою Суса Івана.
  13. Парфенюк Наталія Геннадіївна – тренер чемпіонки України з боротьби самбо Вілійчук Дар’ї.
  14. Пронтенко Василь Віталійович – тренер багаторазових чемпіонів та призерів чемпіонатів України, Європи та світу з гирьового спорту.
  15.  Пронтенко Костянтин Віталійович – тренер багаторазових чемпіонів та призерів чемпіонатів України, Європи та світу з гирьового спорту.
  16. Романчук Валентин Федорович – тренер чемпіона України з козацького двобою і срібного призера чемпіонату світу з козацького двобою Семашкевича Михайла.
  17. Томашевська Вікторія Анатоліївна – тренер чемпіонів України зі спортивної аеробіки серед учнів Кальніцької Анни, Д’яченко Аліси.
  18. Чернокоз Ольга Василівна – тренер срібної призерки чемпіонату  України серед дівчат старшого віку з боротьби самбо Чернокоз Марії.
  19. Яцкова Анна Дмитрівна – тренер чемпіона України з карате Ульяніцького Михайла та чемпіона України з карате серед спортсменів УОРА Зелінського Данила.

Серед осіб з інвалідністю:

  1. Жарко Микола Іванович – тренер срібного призера чемпіонату України  з шашок серед юніорів та срібного призера з шахів всеукраїнської Спартакіади «Повір в себе»  Грищука Владислава.