fbpx
   

У Житомирі відновлює роботу кінотеатр імені Івана Франка

Культура | 09:39, 26.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Житомирі відновлює свою роботу після тримісячної перерви комунальний кінотеатр імені Івана Франка. 25 травня там відбувся показ фільму “Тіні забутих предків”.

Про це Суспільному розповіла заступниця директора комунального підприємства “Об’єднана дирекція кінотеатрів міста” Інна Сергійчук.

За її словами, після тримісячної перерви безоплатно подивитися фільм до кінотеатру прийшли понад пів сотні людей.

“Хотілося, щоб перший кінопоказ був саме класикою українського кіно, відомою на весь світ, – каже Інна Сергійчук. – Вхід вільний, щоб глядачів заохотити відвідувати кінотеатр. Плануємо, що буде репертуар дитячий, фільми для сімейного перегляду. Почнемо з невеликої кількості сеансів. Поступове збільшення глядача дасть можливість збільшити і кількість сеансів, і кількість фільмів”.

Переглянути фільм “Тіні забутих предків” у міському кінотеатрі імені Івана Франка прийшла Віта Верстова. Житомирянка каже, що вже бачила цей кінофільм, але не на великому екрані.

“Я б не сказала, що я так часто відвідувала кінотеатр і до початку війни, – каже Віта Верстова. – Але приємно долучитися до української культури, особливо на фоні останніх подій. Коли ти дивишся цей шедевр українського кінематографу, то враження геть інакші. Бачу, що на кінопоказ прийшли і парами, і сім’ями. Це приємно”.

Якщо під час показу оголосять повітряну тривогу, для глядачів передбачили два укриття.

“У разі повітряної тривоги кінопоказ зупиняється, – каже Інна Сергійчук. – Глядачі спрямовуються до найближчих укриттів. Це Скорульського, 5 і Лятошинського, 5. Якщо сеанс закінчився і глядач не до кінця переглянув кінофільм, то він може відвідати кінотеатр у будь-який інший день або залишитися на наступний сеанс”.