fbpx
   

У Житомирі відкрився Чемпіонат області з греко-римської боротьби

Спорт | 18:21, 23.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

23 жовтня у Житомирі відбулось урочисте відкриття Чемпіонату області з греко-римської боротьби серед юнаків. Спеціальним гостем заходу став чемпіон Олімпійських Ігор у Токіо, багаторазовий чемпіон світу і Європи, народний депутат України Жан Беленюк.

Про це повідомляє Житомирська обласна рада.

Участь у відкритті змагань у Житомирській дитячо-юнацькій спортивній школі з боротьби Житомирської обласної ради взяли голова обласної ради Володимир Федоренко, народний депутат України Арсеній Пушкаренко, заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Юрій Денисовець, заступниця директора Департаменту культури, молоді та спорту Світлана Ярмолицька, в.о. директора Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності Андрій Палагін та депутат Житомирської міської ради Віктор Євдокимов.

Під час урочистостей в.о. директора ДЮСШ з боротьби, військовослужбовець 25-ї бригади Ярослав Кравчук вручив Жану Беленюку подарунок – меч за перемогу в Токіо та передав «тільняшку» від командира 95-ї бригади.

У цьогорічних змаганнях беруть участь 8 збірних команд районів та територіальних громад. Це близько 80 борців.

Переможці та призери обласного етапу вже наступного тижня представлятимуть Житомирщину на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед юнаків.